.

.

Виктор 7030 Компактен Бела Хартија во Ролни за Рачни и Преносни Печатење Калкулатори/Додавање на Машини 2.25W x 12FT (3-Pack)

Виктор 7030 Компактен Бела Хартија во Ролни за Рачни и Преносни Печатење Калкулатори/Додавање на Машини 2.25W

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

КОМПАКТЕН : Пократок должина овозможува компактен се тркалаат да се чуваат во рамките на рачни и преносни печатење калкулатори за олеснување на патувањето.ЛЕСНА ЗАМЕНА : Секој тркалаат вклучува крај-на-се тркалаат индикаторот за да известува кога е време да се замени. 3 ПАКЕТ : На 7030 вклучува 3 ролни хартија за пакување и вклучува бела, lint-слободен хартија што го прави лесен за читање.УНИВЕРЗАЛЕН : Стандард 2.25" W обезбедува компатибилност со повеќето печатење калкулатори и додавање на машини, вклучувајќи Виктор и Остри модели.На 7030 е 3 пакет на компактен премиум хартија, кој ги минимизира метеж додека му постојана евиденција степен на квалитет.Пократки должина овозможува компактен се тркалаат да се чуваат во рамките на рачни и преносни печатење калкулатори за олеснување на патувањето.Во близина на крајот на ролна индикатор помага да се елиминира неповолно инциденти.Стандард 2.25" W обезбедува компатибилност со повеќето печатење калкулатори и додавање на машини, вклучувајќи Остри и Виктор модели.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ