.

.

YueYueZou Една Врата Магнетна Брава 350 кг Држи Сила за Контрола на Пристап, Тешки Вратата Болт

YueYueZou Една Врата Магнетна Брава 350 кг Држи Сила за Контрола на Пристап, Тешки Вратата Болт

DEN 1044.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Една Врата 12 V Електрични Магнетни Електромагнетни Заклучување 180 KG (350 LB) Држи Сила за Контрола на Пристап. 90 степени отворен за сите видови на вратите со рамки,се Користи магнетна моќ да ја заклучи вратата, 180kgs (350lbs) држи сила.Вграден-во обратна тековната заштита уред (МОВ).Alluminum школка усвојува висока јачина материјал, со тешко anodised обработка.Отпорен на корозија.Со добар квалитет и трајни производи за употреба.Со LED светло.Може да се отвори од притисни копче, далечински контролер, итн.Одговара за дрвена врата, метална врата, стакло од врата, огноотпорни врата, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ