.

.

SEARME Тренд Scrunchie Еластична Бенд Компатибилен за Apple Серија 3 Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Жените Ткаенина Модел Печатени Wristband за IWatch Серија 6 5 4 2 1 и SE, 42mm 44mm Сончоглед

SEARME Тренд Scrunchie Еластична Бенд Компатибилен за Apple Серија 3 Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Жените Ткаенина

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилност Модели : Погоден за Apple Серија 6/ 5 /4 /3 /2 /1 Види Бенд, Сите Модели Верзија со овој префинет замена wristband.Scrunchie Бенд, една Големина одговара на повеќето.Одговара за 120mm-185mm Зглоб.Висок квалитет : Мека леопард печатење на текстил со променлива бои избори.Нема боја избледи и високо ниво на безбедност бидете сигурни дека вашиот apple се види е око-фаќање и здрав.Практичност : Едноставен, но симпатична, тоа е наш најдобар избор како подарок.Тоа е многу стилски за жени и девојки.Тоа е трајни производи за секојдневна употреба и удобен за кожата,овој слободен стил apple види бенд е погоден за повеќето прилики, како што се датира, партија, качување, купување, работа, спорт, итн.Уникатен Дизајн : Целосно еластична iwatch бендот Нема големо, не тока, не snagging и не гребење, од не ' рѓосувачки челик Конектори.Со силна супер еластичен еластична, тоа е супер лесно да се земе и исклучите вашиот iwatch.Интимни Услуга : 100% наплата или враќање за било кој квалитет на прашања поврзани, без да се вратат по датумот на купувањето.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Scrunchy Apple Еластична Види Бенд 1,Овие Вратоврска боја Женски Apple серија 5 Види Бендот е составен од мека висок квалитет памук, трајни еластична бендови, и нерѓосувачки челик тока, тоа е удобно, флексибилни, перат и стилски, лесно да се носат или полетување.2, Тоа е совршен за клубот, партија, танц , спортски или покаже, тоа е исто така убав подарок за вашата сопруга, девојка, ќерка, и други женски пријатели. 3, Вие може да го замени вашиот претходен рака за да ви дадеме посебно искуство и да ви донесе добар ден. 4, Тоа одговара за 120mm-185mm зглоб големина, ве молиме да се измери вашиот зглоб големина за да бидете сигурни дека можете да го носат удобно и да го изберат правото бенд големина options(38mm/40mm или 42mm/44mm).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ