.

.

Компас Алатка за Цртање, Проред Мерач Анти-носат со Различна Големина за Рабови се Подготви Линии за Подготви Arcs Подготви Линии(4)

Компас Алатка за Цртање, Проред Мерач Анти-носат со Различна Големина за Рабови се Подготви Линии за Подготви

DEN 280.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Растојанието е утврден од страна брз ореви, која е едноставен и лесен за ракување.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Широк спектар на употреба, може да се користи за да се подготви линии од рабовите, нерешено arcs, лоцира, итн.Со 4in/6in/8in различни големина спецификации, погодно да ја завршат работата поефикасно и поевтино за време на употреба.Фалсификување на користење на стручни методи, производ има висока точност, анти-носат и не е лесно да ' рѓа.Функција : 1. Фалсификување на користење на стручни методи, производ има висока точност, анти-носат и не е лесно да ' рѓа.2. Растојанието е утврден од страна брз ореви, која е едноставен и лесен за ракување.3. Со 4in/6in/8in различни големина спецификации, погодно да ја завршат работата поефикасно и поевтино при користење.4. Широк спектар на употреба, може да се користи за да се подготви линии од рабовите, нерешено arcs, лоцира, итн.5. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификација : Предмет Тип : Проред Gauge Material : Јаглероден челик, brass Purpose : Нацртајте линија од работ, се подготви на лак, позиција, итн.Спецификации Дебелина(прибл.) Максимален радиус(прибл.) 4in 2.2 mm / 0.1 во 115mm / 4.5 во 6in 2.2 mm / 0.1 во 137mm / 5.4 во 8in 2.2 mm / 0.1 во 207mm / 8.1 во Пакет Листа : 1 x Проред Колосек.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ