.

.

Кокосова Палма Шума Големи Керамички Кригла Се Поставува За Кафе, Чај, Какао, Housewarming Подарок,Итн Шолја За Топли И Ладни Пијалоци

Кокосова Палма Шума Големи Керамички Кригла Се Поставува За Кафе, Чај, Какао, Housewarming Подарок,Итн Шолја

DEN 1456.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Керамичка Чаша Хуманизирано Дизајн, Безбедност, Остатокот Увери Да Го Користите, Убава И Практична, Еколошки Материјал, Задебелување И Анти-Пропадна Дизајн На Дното На Чашата.Голем Простор Рачка - Да Има Доволно Простор Помеѓу Дршката И Кригла Ѕид На Лесен И Удобен Зафат.Погоден За Кафе, Чај, Какао, Пиво, Или Други Пијалоци, Кои Лесно Се Совпаѓаат Со Вашето Мебел Стил Или Дома Декорација, Исто Така Фенси Подарок За Родендени, Празници, Housewarming Денот На Благодарноста Божиќ Нова Година Со Фамилијата Или Пријателите.Секоја Чаша, Микробранова Печка И Машина За Миење На Садови Не Се Достапни.Бидејќи На Поединечниот Од Порцелан, Отпуштање, Тоа Е Направено Со Рака, Па Така Не Може Да Биде Дефекти На Керамички Површина Во Процес На Отпуштање На Висока Температура.Керамичка Чаша Совршена Големина За Да Уживате Во Вашиот Утрински Пијалок И Совршен Подарок За Вашите Најблиски, На Thatcial Ден.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ