.

.

2 ПАРЧИЊА М5 Таванот Куки Нерѓосувачки Челик Подлога Око Плоча Водител на Тешки Таванот Светлина Кука Ѕид за Бесење Светилка Растенијата Кошница Тавански Вентилат?

2 ПАРЧИЊА М5 Таванот Куки Нерѓосувачки Челик Подлога Око Плоча Водител на Тешки Таванот Светлина Кука Ѕид за

DEN 306.96

Количина на стоки
Достапно на барање

[Високо-квалитетни материјали] Направени од не ' рѓосувачки челик, со поголема цврстина, без деформација, рѓа-доказ, трајни, носат-отпорни, зацврстување на товарот, и долг животен век. [Мазна и убава] површината на овој производ е светла и полиран, без burrs, и има убава и практична изглед. [Отворање дизајн] Овој производ е отворање дизајн, можете лесно да ги отстраните или да го инсталира виси предмети. [Лесен за употреба] Инсталирате на таванот или на местото каде што сакате да се откажам светилки, лустери или таванот фанови, итн. [Широк спектар на апликации] Погодна за внатрешна и надворешна употреба, многу погодна за виси во расположението, столици, hammocks, антенски silks, јога замав суспензии, sandbags или било какви други тешки предмети на надземни поддржува.Спецификација:Име на Производ : Таванот Hook Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Боја : Sliver Product Големина : Како Shown Package вклучени:2* Таванот Кука.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ