.

.

Шминка, Накит И Козметички Складирање Се Прикаже Случај Кутија Организатор Со Led Огледало

Шминка, Накит И Козметички Складирање Се Прикаже Случај Кутија Организатор Со Led Огледало

DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно на барање

2 во 1 шминка складирање кутија со LED осветлување огледало, напредна заштита на животната средина материјали, совршен лебедово јајце форма.LED шминка огледало/заеднички огледало (опционално), накит и козметички чување на екранот кутија или други апликации, HD шминка огледало со допир LED светло, 3 прилагодува осветленоста.Преносни се справи и брзо полнење преку USB, може да се користи во вашата бања, спална соба или на други места ви се допаѓа.Многу погодна за дом, канцеларија, училиште или на патување. 1 голема фиока, 2 средината фиоки, топ козметички послужавник и 360 вертикална ротирачки led огледало.Огледалото ротира 360 степени и може да се ротира вертикално да се добие најдобар агол на гледање.Мултифункционален складирање козметички случај : не се само едноставна козметички случај, но исто така и други мали предмети, научни дизајн, едноставен живот. 2 во 1 шминка организатор со LED осветлен огледало, висок степен на еко-пријателски материјал, совршен лебедово јајце форма. 1 Парче Суета Огледало со Организаторот. 1 Голема фиока, 2 средината фиоки, на врвот шминка послужавник и 360 вертикална ротација led mirror Specification : Боја : White Size : 11"(L) x 7.1"(W) x 13.8"(H) /28cmx18cmx35cm Package Вклучува : 1 Парче Суета Огледало со Организаторот.

Деталните информации

Colour:
White
Size:
11(L) x 7.1(W) x 13.8(H) /28cmx18cmx35cm
Package Includes:
1 Piece Vanity Mirror with Organizer :

Тие исто така купуваат со овој производ