.

.

HR Безжична Мини Дизајн Заштитна Маска) за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Пеперутка Блаженство

HR Безжична Мини Дизајн Заштитна Маска) за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Пеперутка Блаженство

DEN 140.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен материјал.Овој хард корица дело е специјално дизајниран за вашиот телефон.Тоа ќе го заштити вашиот телефон од несакани гребнатини.Дајте му на вашиот телефон дополнителна предност со користење на овој производ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ