.

.

Rodipu Долг Живот Сауна светилка, Експлозија Доказ светилка, Сауна, Додатоци, пареа Соба за Сауна, Масажа, Соба

Rodipu Долг Живот Сауна светилка, Експлозија Доказ светилка, Сауна, Додатоци, пареа Соба за Сауна, Масажа, Соба

DEN 1761.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е специјално дизајниран за користење на висока температура сауна, соба.Анти-висока температура сауна светилка, издржлив и може да се користи за долго време.Експлозија-доказ и влага доказ светилка може да се користи во сауна, соба или пареа соба.Практичен додаток со користење на сауна, соба, погоден за E27 тема светилки.Класичен дизајн, без абажур е потребно, удобен и практичен за употреба.Функција : Класичен дизајн, без абажур е потребно, удобен и практичен за употреба.Анти-висока температура сауна светилка, издржлив и може да се користи за долго време.Експлозија-доказ и влага доказ светилка може да се користи во сауна, соба или пареа соба.Тоа е специјално дизајниран за користење на висока температура сауна, соба.Практичен додаток со користење на сауна, соба, погоден за E27 тема светилки.Препорачливо е да се користат светилка сијалица под 45 watts.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Стакло + Metal Diameter : Прибл. И 17,5 см / 6.9 in Height : Прибл. 8.2 cm / 3.2 in Package Тежина : Околу. 618g / 21.8 oz Package Листа : 1 * Сауна Светилка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ