.

.

NRC12F2742TRF - Фиксна 2-Игли SMD 12F2742 (100 Парче Многу)

NRC12F2742TRF - Фиксна 2-Игли SMD 12F2742 (100 Парче Многу)

DEN 2373.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.Метал.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ