.

.

Пастир Regent Серија 2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18 Навој Матични, 80 кг Капацитет, Цинк Заврши

Пастир Regent Серија 2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 5/16 Дијаметар x 3/4 Должина UNC18

DEN 945.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, институционални опрема, медицинска опрема и мебел.Ro HS согласност.Произведено во САД.Пастир Regent серија мека гума тркала UNC18 навој матични вртливата рициново.Цинк заврши.Произведено во САД, ова многу популарна светло должност тркала рициново серија е сигурно да се надмине вашата мобилност очекувања.На Regent серија е исто така целосно топлина третираат, која обезбедува продолжен мобилност живот побарувачка за вашиот производ.Се осигура дека ќе го добиете најдобриот квалитет, испорака, и вредноста за вашата мобилност потреби со Пастир Regent серија.Идеален за тела, коли, институционални опрема, медицинска опрема и мебел.Ro HS согласност.Octagon за миење на навој матични за лесна инсталација.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ