.

.

Цвеќиња И Птици Платно Drawstring Ранец Едноставен Стил Торба Tote Daypack За Салата Плажа Спорт

Цвеќиња И Птици Платно Drawstring Ранец Едноставен Стил Торба Tote Daypack За Салата Плажа Спорт

DEN 297.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер крупни памук посебни јаже, и на аглите од торбата се обработуваат, која е посилна од обичните кеси и поудобно да ја користите кога се случува надвор.Голем отворање дизајн на drawstring ранец е погоден за повеќето луѓе,и отворање може да се повече слободно,која е едноставен и лесен за употреба.Нашите drawstring ранец има две идеални димензии : 15.7"×11.8" и 19.7"×13.8", погодни за луѓе со различни потреби.Тие се совршен придружник за шопинг патувања, фестивали, итн.Нашата едноставна ранец е стилски и издржлив.Ние нудиме различни убави и слатки шема дизајни за да изберете од.Тоа е мора да се има ставка за вашата фитнес вежби.Тоа исто така може да се користи за чување на мали предмети во затворен простор.Тоа е исто така одличен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ подарок за пријателите и семејството.На drawstring ранец кој е совршен за секое место, многу погодна за : спортски, слободно време за шопинг, на училиште, на плажа одмор, итн.Рака мие.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ