.

.

TGP T10 Сина 6 SMD LED Табличка Оптоварување Светилки Пар 2000-2013 Компатибилен со Dodge Ram меморија (СИТЕ)

TGP T10 Сина 6 SMD LED Табличка Оптоварување Светилки Пар 2000-2013 Компатибилен со Dodge Ram меморија (СИТЕ)

DEN 107.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Содржина : T10 6 SMD LED Сино - Пар.Боја : Сина.Димензија : 16x9mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по Лиценца на Плоча Примена.Ве молиме да користите други ПРЕДВОДЕНА за backup бидејќи ние само ги продаде во парови.Важно : Led диодите може да се поларитетот чувствителни.Ако инсталирате овие Led диоди и тие не работат, ве молиме флип околу нив и повторно да ги инсталирате и ќе биде во ред!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ