.

.

САД Знаме Тенок Може да Кулер, 2 ПАРЧИЊА Стандард 12oz Тенок Може да Ладилници Ракави, Расклопна Neoprene Изолирани Пијат Кулер Компатибилни (Тенок Може да Ладилници)

САД Знаме Тенок Може да Кулер, 2 ПАРЧИЊА Стандард 12oz Тенок Може да Ладилници Ракави, Расклопна Neoprene Изолирани

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно на барање

12 оз СИМПАТИЧНА МОЖЕ да COOZIES - Големина : 6.5x3.3inch,Овие слатки пиво ладилници со живописни бои, пијалаци и ладилници се совршени за 12oz слаби huggies, како Бели Ноктот, ред Бул, Навистина, Michelob Ултра, Корона Пиво и повеќе 12oz тенок може да coolies.КОНДЕНЗАТ ПИЈАТ И INSULATE РАЦЕ - Нашата слаби може да кулер е 3мм дебели и мали дупки на дното за поддршка на изолација за вашите раце и да се намали кондензација во исто време,ги држи рацете сува, исто така,.Материјал : Трајни и флексибилни Мека Neoprene; Секоја големина : секое парче околу 5" H x 2-3/8" Кол.Stitched ткаенина споеви на врвот од ракав го прави тоа цврсти и издржливи.РАСКЛОПНА И УДОБЕН - Лесно да ја извадите на/полетување и огради за лесно складирање, расклопна и еластичен лесно да се стави во вашиот џеб или фрли во вашата торба или чанта и однесе насекаде со вас.Различни Прилики : Голема за на плажа, родендени, забави, настани, дипломирањето, и bachelorette партии, свадби партија, собири, fraternities, sororities, на отворено, кампување, BBQ е, семејство пикник или секојдневна употреба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ