.

.

IFFEI Семејство Појавување бански костуми perfect Едно Парче Monokini Собата Чиста Боја V Деколте, Појавување на костими за капење Мама и Мене костими за Капење

IFFEI Семејство Појавување бански костуми perfect Едно Парче Monokini Собата Чиста Боја V Деколте, Појавување

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Квалитет - костими за Капење направени од високо квалитетни материјали.Тоа е одлична еластичност за совршено се вклопуваат, кожата-пријателски, дише, удобно и облечен во меки, лесни за чистење и отпорни на дамки.Дизајн - Едно парче костим за капење, за жени и девојчиња, долго торзо костими за капење се создаде слабеење силуета, тоа се крие сите недостатоци се уште контури вашиот криви совршено.Појавување на Семејство, бански костуми perfect monokini собата во кој чиста боја, v деколте, за жени девојка и да пливаат багажникот за мажи момче.Појавување на ист стил за печатење костим за капење со вашите деца, најдобар избор за давање на подароци.Повод - костим за Капење е совршен за семеен одмор beachwear, базен, топло лето, фотографии и други водни активности.Голема вредност - Цел повеќе парови на појавување на бански костуми perfect за целото семејство од IFFEI.Ќе плати еден, ниска цена на превозот цената за сите ваши парови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ