.

.

chouyatou Мажите Гроздобер Секојдневен Работа Носат Сомотски Одговараат Палто Јакна спортско Палто

chouyatou Мажите Гроздобер Секојдневен Работа Носат Сомотски Одговараат Палто Јакна спортско Палто

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : 100% Памук; Надеж : 80% Полиестер, 20% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Машина перат, не кајгана.Пред 2 копчето надолу затворање, долг ракав со копчето ткаенината.Одбиеме рецка lapel со декорација на лево, додадете разлика за оваа јакна.Одговараат на јакна со 2 размавта страна џебови, 1 градите џеб на лево, 2 внатрешниот џеб за безбедно чување.Направени на гроздобер и мека сомотски, многу посебен и стилски, совршена како за дневни повик носат и работа на абење; Каки/ brown/ темно сина достапни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ