.

.

Foliv 570PCS Легиран Челик Хексадецимален Копчето Главата Штекер Кап Завртки Ореви Рамни Подлошки Асортиман Комплет Црна

Foliv 570PCS Легиран Челик Хексадецимален Копчето Главата Штекер Кап Завртки Ореви Рамни Подлошки Асортиман

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно на барање

М3 М4 M5 Завртки Завртки Ореви Подлошки Асортиман Комплет направени од 10.9 одделение легиран челик познат како нејзиниот сигурен, крути сила како и нејзината отпорни на корозија.Овој тип на челик е во можност да го издржат драстични времето и температурни промени, вклучувајќи сместување во многу влажни средини.Овие квалитети што овие навртки речиси неуништив.Служи широк спектар на употреба и намена од мебел поправка и водоводни да дограма и други diy проекти.Идеален за употреба од страна на голем број на работници и repairmen од plumbers да assemblymen и професионални и аматерски, дури и diyers може да се одлучат да го користат.Копчето Главата на Завртката Асортиман доаѓа со здрав организатор со dividers ефикасно да ги задржи сите завртки ореви подлошки од мешање.Пакетот Вклучува : 570 Pcs завртка ореви за миење вклучени(M3 M4 M5); површината на 10.9-Класа хексагонални штекер завртки е висока цврстина и посилна по термичка обработка и со добра функција на анти-оксидација, висока температура отпор, анти-корозија.Гаранција не само што е направен од високо-квалитет елементи на оваа завртка комплет, исто така, промовира заштитата на животната средина и е загарантирана да биде жива-слободни и токсични-бесплатно, генерално, што го прави отров-слободни.M3x6mm/8мм/10мм/12mm/16mm/20mm завртки со појавување ореви и рамни подлошки.M4x6mm/8мм/10мм/12mm/16mm/20mm завртки со појавување ореви и рамни подлошки.M5x6mm/8мм/10мм/12mm/16mm/20mm завртки со појавување ореви и рамни подлошки.Професионални асортиман и големини за да ги исполни сите ваши барања, што ќе донесе полесно и поудобно работна средина.Направен од висок квалитет на 10.9 Одделение Легиран Челик (Суровини).Тие имаат супериорна Висока цврстина, не е лесно да се фрактура функција.Висока Цврстина ; Премија материјал; Отпорност на Корозија; Квалитет на Производот.Пријателски Материјал : Не само што е направен од високо-квалитет елементи овој комплет, исто така, промовира заштитата на животната средина и е загарантирана да биде жива-слободни и токсични-бесплатно, генерално, што го прави отров-слободни.М3 Хексадецимален клуч∅1.5 mm Големина : 16*45mm М4 Хексадецимален клуч∅2,5 mm Големина : 19*55мм М5 Хексадецимален клуч∅3.0 mm Големина : 23*57mm.Топло Совети : Производи содржат мали делови, ве молиме не дозволувајте деца да си играат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ