.

.

Melin Алатка CCMG Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта, 1.5000 вкупна Должина, 0.0950 Сечење Дијаметар, 0.125 месо тело Дијаметар

Melin Алатка CCMG Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, AlTiN Monolayer Заврши, 30 Сте Хеликс, 4 Флејта, 1.5000

DEN 413.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Плоштад крајот. 30 Степен хеликс агол.Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Алуминиум титаниум нитрид е сличен на Ti Al N но со повисока содржина на алуминиум за подобрување на цврстина и мазност.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Плоштад крајот. 30 Степен хеликс агол.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ