.

.

Axgo Прилагодливи СТП Кожа Мачка Пет Јака со Цвет и Лак Вратоврска за Маче Мали Кучиња Chihuahua Yorkie, 1.3 x 32cm, Сива

Axgo Прилагодливи СТП Кожа Мачка Пет Јака со Цвет и Лак Вратоврска за Маче Мали Кучиња Chihuahua Yorkie, 1.3

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Со минимализам стил на дизајн лак вратоврска, вашиот кученце или kitty изгледа како луксузен, младешки, енергична девојка.Совршен за викенд Партија шоу, Роденден, свадба и празник подароци.Високо квалитетен материјал : Направен од двоен слој-класа најлон и СТП, која дава удобност и трајност на оваа јака, со прекрасна цвет шема, нудејќи хармоничен боја појавување и моден дизајн.Уникатен дизајн : Постои единствена стереоскопски цвет дизајн, па тоа може да се направи вашите миленици прекрасна.Ја прави идеална забава куче, мачка јака.Печатени : одличен печатење прави оваа јака целосно да се мие и не бледнее бојата ќе се случи.Големина Одговара на мачки или мали кучиња - вкупна Големина : 12. 6inch, Ширина : 0. 4 инчи, вратот Дебелина 8. 66 Inch-11. 02 инч.Прилагодливи јака тока, 6 ДУПКИ ЗА прилагодување, Тоа е лесно да се носат и се вклопуваат.кутре чешлање додатоци се применува опсег : добро за миленичиња чешлање, свадби, празници, секојдневниот живот, партии и фотографија, направи да се нежни домашни миленици и формална.за отворено одење/конкуренција/ноќта на Вештерките и Божиќ партија.Овие фантастични лак вратоврска и neckties се слатки за вашите миленичиња чешлање.пакетот вклучува : 1 x Пет јака.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ