.

.

Елизабет и Џејмс Нирвана Црн Парфем Масло, 15 Ml, 0.5 Течност Унца

Елизабет и Џејмс Нирвана Црн Парфем Масло, 15 Ml, 0.5 Течност Унца

DEN 342.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Чиста Парфем Масло е сензуална дополнување на постојните Нирвана мирис.Совршен баланс помеѓу машки и женски што зрачи долго после тоа е се применува на кожата.Многу лична форма на мирис, концентрирана мешавина природно seeps во кожата.Земја на потекло сад.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ