.

.

Камерата PH Задна Камера за Galaxy S4 Активен / i9295

Камерата PH Задна Камера за Galaxy S4 Активен / i9295

DEN 1310.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Предната камера модул.задна камера,.камерата.Задна Камера за Galaxy S4 Активен / i9295. Пред модулот на камерата,задна камера,камера,За product1. Висок квалитет на задна камера за Samsung Galaxy S4 Активен / i9295.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ