.

.

1Pcs LM6LUU Долго Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка 6mm Окното за 3D Печатач DIY CNC Движење

1Pcs LM6LUU Долго Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка 6mm Окното за 3D Печатач DIY CNC Движење

DEN 1010.40

Количина на стоки
Достапно на барање

LM6 LUU Линеарно Движење Топката Черупка со вграден-во гумени печати работи со 6mm шахти.Одлично за 3 D принтери или CNC машини кои бараат линеарно движење.Материјал : имајќи челик.Внатрешен дијаметар : 6 мм; надворешен дијаметар : 12 mm; Должина : 35 мм.Брза Испорака Гаранција : Сите парцели ќе бидат доставени во 7-15 дена.Спецификација : LM6 LUU Линеарно Движење Топката Черупка со вграден-во гумени печати работи со 6mm шахти.Одлично за 3 D принтери или CNC машини кои бараат линеарно движење.Модел : LM6 LUUMaterial : имајќи steel Inner дијаметар : 6 mm Outside дијаметар : 12 mm Length : 35 mm Package Вклучувајќи : 1 Pcs.

Деталните информации

LM6LUU Linear Motion Ball Bushing with built-in rubber seals works with 6mm shafts. Great for 3D printers or CNC machines that require linear motion. :
Model:
LM6LUU
Material:
bearing steel
Inner diameter:
6 mm
Outside diameter:
12 mm
Length:
35 mm
Package Including:

Тие исто така купуваат со овој производ