.

.

Soapow 4 Цифрен Комбинација Лозинка За Заклучување На Кутија Ѕид Безбедност Безбедност За Чување Организатор

Soapow 4 Цифрен Комбинација Лозинка За Заклучување На Кутија Ѕид Безбедност Безбедност За Чување Организатор

DEN 1039.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Изработен од алуминиум, заштита на кутија од ковале, пила или на љубопитните.Голем капацитет за складирање, можете да поставите неколку клучеви одеднаш.Стави вашиот дом копчињата или автомобил клучеви во тоа кога ќе одат на работа или на одмор.Лесно ракување, поставување на вашите омилени броеви како вашите лозинки, 4-цифрена шифра, да можат да нудат илјадници различни комбинации, лесно да се запомни и ресетирање.Кутијата може да се користи како за заклучување копче како и копчињата за складирање кутија, особено погоден за патување употреба, одржување на вашиот багаж за безбедност.Може да се монтира на ѕид од страна на додатоци или да бидат обесени точно каде што треба, како што ограда, автомобил врата се справи или куќа doorknob итн.Карактеристики : Направен од алуминиум, заштита на кутија од ковале, пила или на љубопитните.Голем капацитет за складирање, можете да поставите неколку клучеви одеднаш.Стави вашиот дом копчињата или автомобил клучеви во тоа кога ќе одат на работа или на одмор.Лесно ракување, поставување на вашите омилени броеви како вашите лозинки, 4-цифрена шифра, да можат да нудат илјадници различни комбинации, лесно да се запомни и ресетирање.Кутијата може да се користи како за заклучување копче како и копчињата за складирање кутија, особено погоден за патување употреба, одржување на вашиот багаж за безбедност.Може да се монтира на ѕид од страна на додатоци или да бидат обесени точно каде што треба, како што ограда, автомобил врата се справи или куќа doorknob итн.Спецификација : Предмет Тип : Копче За Заклучување Кутија Материјал : Алуминиум Легура Големина : Прибл.9.5 x 7.5 x 3.5 cm / 3.7 x 3 x 1.4 во .

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ