.

.

Tennsco ESB-1224-CRI Крајот Власт Протези за 12-24 Длабоко П-Линија Shelving, Crimson

Tennsco ESB-1224-CRI Крајот Власт Протези за 12-24 Длабоко П-Линија Shelving, Crimson

DEN 11417.28

Количина на стоки
Достапно на барање

За 12"-24" Длабоко П-Линија Shelving.Crimson.Лесно во и надвор одговара.Овој тип на Производ име е Tennsco ESB-1224 Крајот Власт Протези за 12"-24" Длабоко П-Линија Shelving, Crimson.На крајот власт протези обезбеди критичка засилување со одржување shelving единици совршено плоштадот дури и кога силно се вчитува.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ