.

.

KES Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Хартија се Тркалаат Носителот RUSTPROOF Полиран не ' Рѓосувачки Челик, A7170

KES Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Хартија се Тркалаат Носителот RUSTPROOF Полиран не ' Рѓосувачки

DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Самолепливи Ленти : Брзо и лесно монтирање.Силна adhesiveness и водоотпорен.Не вежба дупки е потребно.Се отстранат лесно и без трага остави зад себе.Rustproof : Изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/8 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа.Погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.Одговара на Повеќето Хартија се Тркалаат Големини : Ефективни рака должина 5-инчен.Отворете еднострани дизајн го прави тркалаат-промена на брз и лесен (отворање може да се соочи или на лево или десно, и вертикална монтажа).Применливи Површини : Чиста, сува и ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, метал, стакло итн.Бидете сигурни да се чисти и суви ѕидот површини пред инсталацијата.Не се препорачува за обоен, wallpaper & нерамни површини.Издржливи & Safe : Сите не ' рѓосувачки челични конструкции, обезбедување на долг животен век.Заоблени ивици дизајн, безбеден за децата да го користат.Димензии : 2.76-инчен (висина) од 6.26-инчен (ширина). -Метални Материјали : од Нерѓосувачки Челик SUS304. -Инсталација : Само-Лепило. -Крај : Полиран Челик. -Димензии : .Целокупната Димензии : 6.26 x 2.76 инчи (Wx H).Ефективна Рака Должина : 127mm/5-инчен.Применливи Suefaces : Чиста, сува и ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, метал, стакло итн.Бидете сигурни да се чисти и суви ѕидот површини пред инсталацијата.Не се препорачува за обоен, wallpaper & нерамни површини.Напомени : Чиста и сува ѕидот површини пред прилогот.Се чека 24 ЧАСА пред употреба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ