.

.

DeweiDirect Случај за Samsung Галакси S9+ Галакси S9 Плус со Вештерка Моделот Моделот Шок Тенок Единствен Метал Стил Рамка Лесни Телефон Случај

DeweiDirect Случај за Samsung Галакси S9+ Галакси S9 Плус со Вештерка Моделот Моделот Шок Тенок Единствен Метал

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

/Оваа мобилен телефон случај е компатибилен со Samsung Galaxy S9 Плус.Дизајниран со Вештерка Шема и не ќе се истроши. /Висок квалитет TPU материјал телефон случај обезбедува моќни заштита од гребење и шок.ПВЦ пластика, гума, силикони, TPU (термопластични полиуретан). /Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, камера и звучник, од страна на копчето, без отстранување на случај. /Сите околу покривање дизајн нудат подобра заштита со вашиот уред.Анти-нула, shockproof и тешки заштита. /Ризик, купување, ние нудиме 365 дена врати гарантирањето. 1.Се обезбедува заштита на грбот, колковите, агли и камера за вашиот мобилен телефон.2.Моден дизајн и нуди можност за одличен рака се чувствуваат.3.Заштита на вашиот телефон од прашина, гребнатини, шок и отпечатоци.4.Направени од издржлив високо квалитетен материјал, совршено се вклопуваат, лесно да се инсталира и да ги отстраните.1 x Phone Случај за Samsung Галакси S9 Плус.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ