.

.

FRIENDLYSS Керамички Три-слој Плоча Со Злато Двојно-layer Плоча Попладне Чај Снек Стојат Креативни Модни Торта Плоча

FRIENDLYSS Керамички Три-слој Плоча Со Злато Двојно-layer Плоча Попладне Чај Снек Стојат Креативни Модни Торта

DEN 1783.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавник, дома декорација, housewarming подарок, екранот стојат, итн.Совршен за давање на вашите поканети на роденден, свадба, Божиќ партија, семеен собир, или само секојдневна употреба.Европски стил, simples и елегантен, погоден за свадба, банкет, партии, и така натаму.Тоа исто така може да се користи како деликатна украс на desktop или вечера маса, убава и исклучителна.Применливи сценарио : Хотели, оброци, кафе, чај.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ