.

.

QIAOMO 5 Фиока Салон за Складирање Организатор, Ткаенина Организатор Единица, Лесно Повлечете Кутии со Челична Рамка, Дрво Врвот Плакари за Entryway Ходникот Спална соба

QIAOMO 5 Фиока Салон за Складирање Организатор, Ткаенина Организатор Единица, Лесно Повлечете Кутии со Челична

DEN 2183.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Димензии : 32.8 "L x 11,8" W x 30" H .Идеални за чување укината облека, долна облека, па дури и вашите дневни потреби.Нуди сокриени складирање кој е лесен за пристап.Издржливи Здрав Изградба : рамките на оваа организатор кабинет е направен од високо-квалитет силен челик кој обезбедува моќни поддршка на ноќната себе.Пластични нозе заштита на подови од рбет.Стилски Дизајн : Ова крајот маса лесно може да се вклопи во секој дом стил.Оваа фиока кабинет е добро одговара со било оркестарот, одлична за домашни, спална соба, ходникот или entryway, каде што сакате да го поставите. 5 Отстранување Фиока Салон : 5 отстранлив ткаенина фиоки обезбеди голем простор за да ги организирате вашите алишта, ќебиња, шалови, чорапи и други додатоци.Лесно се повлече фиоки со дрвена рачка за непречено отворање и затворање.Повеќенаменски Употреба : се Одговараат совршено со други складирање кули.Оваа Организатор Ткаенина Кутии може да се користи во повеќе соби низ дома, одлична за плакари, спални соби, playrooms, entryways и повеќе.Едноставен Дизајн фиока салон натпревар мебел во вашиот дом, користете полесно во организирана way1. 5 Отстранување Фиока Салон : 5 отстранлив ткаенина фиоки обезбеди голем простор за да ги организирате вашите алишта, ќебиња, шалови, чорапи и други додатоци.Лесно се повлече фиоки со дрвена рачка за непречено отворање и затворање.2. Издржливи Здрав Изградба : рамките на оваа организатор кабинет е направен од високо-квалитет силен челик кој обезбедува моќни поддршка на ноќната себе.Пластични нозе заштита на подови од рбет.3. Стилски Дизајн : Ова крајот маса лесно може да се вклопи во секој дом стил.Оваа фиока кабинет е добро одговара со било оркестарот, одлична за домашни, спална соба, ходникот или entryway, каде што сакате да го поставите.4. Димензии : 32.8 "L x 11,8" W x 30" H .Идеални за чување укината облека, долна облека, па дури и вашите дневни потреби.Нуди сокриени складирање кој е лесен за пристап.5. Повеќенаменски Употреба : се Одговараат совршено со други складирање кули.Оваа Организатор Ткаенина Кутии може да се користи во повеќе соби низ дома, одлична за плакари, спални соби, playrooms, entryways и повеќе.Боја : Black Drawer Материјал : Farbic Frame Материјал : Steel Dimensions : 32.8 "L x 11,8" W x 30.3" HLarge Фиока Димензија : 15.04" L x 11.22" W x 12.2" HSmall Фиока Димензија : 15.04" L x 11.22" W x 7.95" HPackage Вклучуваат : 1 x Складирање Cabinet4 x Drawer1 x Kits If имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте го нашиот клиентите во време.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме! !! !!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ