.

.

hibiscus цвеќиња со сурфање на бран шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жени Мажи

hibiscus цвеќиња со сурфање на бран шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch

DEN 309.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 15.3 инчи (ширина), 18 инчи (висина).Направени од високо-квалитет полиестер влакна, водоотпорен, светлина и носат-отпорни.Преносни : може лесно да се приспособат на паричници, чаши, чадори или други мали предмети, патување удобен и практичен за да го носите.Главната џеб е отворена и затворена од страна на drawstring, кој е многу удобен.Постои патент patch џеб на фронт, кој е безбеден и може да се стави некои вредности.Многу погодна за училишни торби, спортски сали, спортски, јога, танцување, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење.Исто така е најдобар избор за децата во училиштето подароци, ноќта на Вештерките подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, и роденденски подароци.hibiscus цвеќиња со сурфање на бран шема Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жените и Мажите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ