.

.

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Телефон Носител на Универзалната 2 in1 Уникатна Декорација се Држи На Табла Магнет Phone Држач за Статистика Висина Прил?

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Телефон Носител на Универзалната 2 in1 Уникатна Декорација се

DEN 362.40

Количина на стоки
Достапно на барање

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Оваа моќна магнетна телефон носителот може да се создаде моќна привлечност дека цврсто ги поддржува на вашиот уред додека што ќе ви овозможи да се вози без одвраќање.Телефонот носител е мини-големина, не преземањето на просторот, што се наоѓа во табла без блокирање на приказ на сите, и не треба да се погледне надолу кон уредот за да се осигура вашата безбедно возење.Автомобилот телефон држачот е изработен од алуминиум.Телефонот носителот може да се користи на автомобили, домови и канцеларии.Опис : Оваа моќна магнетна телефон носителот може да се создаде моќна привлечност дека цврсто ги поддржува на вашиот уред додека што ќе ви овозможи да се вози без одвраќање.Телефонот носител е мини-големина, не преземањето на просторот, што се наоѓа во табла без блокирање на приказ на сите, и не треба да се погледне надолу кон уредот за да се осигура вашата безбедно возење.Автомобилот телефон држачот е изработен од алуминиум.Должината на автомобилот телефон носител е 6cm, ширината на возилото телефон носител е 2.5 cm, а висината на автомобилот телефон носител е 1.78 м.Телефонот носителот може да се користи на автомобили, домови и канцеларии.Точка Име : Автомобил Телефон Holder Material : Алуминиум Alloy Size : 6cmx2.5cmx0.78cm/2.36inx0.98inx0.31in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 X Налепница Pads1 X Phone Држач (Телефон Не Е Вклучен).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ