.

.

4pcs Фино Коса, Орален Чистење со Четка за заби, Патување Преносни Дамка Отстранување Четка за заби, Ергономски Дизајн, за Дома

4pcs Фино Коса, Орален Чистење со Четка за заби, Патување Преносни Дамка Отстранување Четка за заби, Ергономски

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ефикасно чистење на забите, да ги отстраните забите, дамките и плакета, одржување на оралното здравје, практичен за употреба.Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, пренослив дизајн, совршен за патување употреба. 4pcs на четки за заби се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволи вашите замена потреби.Усвојува високо квалитетни АБС материјал, безбедно и ecofriendly, фирма и wearresistant, трајни производи за употреба.Во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите.Светла боја, едноставен и прекрасен изглед.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ