.

.

Црна Кањонот Џек О-Фенер Миризливи Epsom Солена Бања Впие, 20 Мл Тегла

Црна Кањонот Џек О-Фенер Миризливи Epsom Солена Бања Впие, 20 Мл Тегла

DEN 407.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Мирис : Jack-O-Фенер (Слатко и spicey мирисот на готвење тиква семе и леб).Ние додадете специјална мешавина на миризлива бања масла за нашите соли да помогне да ја напуштат вашата кожа свиленкаста мазна.Достапни во 1000 мирис опции.Состојки : Epsom Сол, Минерално Масло, Соја Масло, Витамин Е, Масло Од Кокос, Мирис. 20 Мл Тегла.Мирис : Jack-O-Фенер (Слатко и spicey мирисот на готвење тиква семе и леб) .Црна Кањонот природна Бања Epsom Соли се направени од природни Epsom Сол и натопени во хидратантен бања масла, вклучувајќи масло од кокос и витамин Е за да се даде вашата бања и кожата луксузен се чувствуваат.Ние го прават нашите бања Epsom Соли со Бакар Крик Бренд Масла да ви понуди премиум ароматерапијата искуство.Над 1000 мириси кои се на располагање.Доаѓа во resealable тегла за да го заклучите од влага и да се зголеми рок на траење. 20 Мл Тегла (2 Парчиња).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ