.

.

xinxinchaoshi Мобилен Телефон Стојат Автомобил ветробранското стакло Телефон Заградата Носителот Авто Црна Rearview 360 Степен Ротација Мобилен Телефон Стојат Заклучување В

xinxinchaoshi Мобилен Телефон Стојат Автомобил ветробранското стакло Телефон Заградата Носителот Авто Црна Rearview

DEN 600.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен и компактен дизајн.Клипот ширина : до 9 cm/3.54 во, погоден за повеќето мобилни телефони.На фиксна ширина е прилагодлив од 0mm0in да 90mm/3.54 да се прилагодат на било кој мобилен телефон големина.Тела дизајн, без потребни алатки, лесно да се инсталира и расклопување.Нозе може цврсто да се поправи го телефонот во заградата.Име на производ:телефон mount Product Големина:Висина 230 mm/9.06 беа Опсегот На Производи:home/office Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за телефонот планината што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, може да ги провери во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ако производот е оштетен во текот transportion, ни нудат фотографиите,може да се даде надоместок или reissue. 24 час посветен на е-пошта за поддршка на корисниците.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ