.

.

DJASM dsbjy Смола Скулптура Влезот Копче за Складирање Дневна Соба Десктоп Ткиво Кутија Снек Складирање Фах Девојки Соба Декорација (Боја : C, Големина : Еден)

DJASM dsbjy Смола Скулптура Влезот Копче за Складирање Дневна Соба Десктоп Ткиво Кутија Снек Складирање Фах

DEN 5167.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Десктоп зајакот декорација, складирање послужавник, смола материјал.Прекрасна облик, погоден за домашна декорација.Таа е украс и ткиво кутија.Погодни за повеќе сцени, спална соба, ходникот, и дневна соба.Тоа е светла точка секаде каде што е поставена, за давање живот малку боја.Зајакот серија дома furnishings Function : Blessing Material : Resin Applicable простор : живеење room Color класификација : зајакот декорација (зелена), зајак лента (пинк), зајак лента (зелена), зајак ткиво кутија (пинк), зајак ткиво кутија (зелена)е Применливо сцена : дневна gift Applicable објект : Friends Appearance : animal Decoration тип : десктоп decoration Note : големината е рачно мери, не може да биде мала грешки.Одличен подарок идеја за било прилики како Роденден, Божиќ, Мајка или Татко е Ден, Велигден, денот на Благодарноста, Свадба, Нова година, Дипломирањето.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ