.

.

Среден Губење на Ноктот Клипови за Жени 4 Парчиња Силна Одржи Пеперутка Косата Клипови за Дебели & Тенка Коса 2.2 Инчен Желка-Школка Celluloid Nonslip Коса Barrettes

Среден Губење на Ноктот Клипови за Жени 4 Парчиња Силна Одржи Пеперутка Косата Клипови за Дебели & Тенка Коса

DEN 349.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Премиум Коса Ноктот Клипови во Собата : Направен од висок квалитет на celluloid ацетат и метал пролет, која е силна и прилепува тесни, и оние пеперутка коса клипови имаат повеќе од доволно растојание помеѓу стеги се одржи голем износ на косата без лизгање излезе лесно.Моден Коса Канџи за Жени : Дојде со 4 парчиња слатки обоени силна одржи банана коса клипови, која може да додадете малку зачин одговара на било какви облека.Совршен Подарок Идеја : Секој пораст рачно изработени cuut коса ноктот клип е уникатно уметничко дело, ова ноктот коса клипови во собата е совршен за себе, или вашите пријателки, сопруга, цимер итн.пораст Barrettes : Големи француски коса ноктот клипови со пораст школка дизајн и крива форма, не само што имаат одлични зафат, но, исто така, се чуваат до вашата фризура на сите ден да те направи charmer и елегантен.Широка Примена : Совршен за одржување на вашата коса во место во текот на миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или за капење.Погодни за жени и девојки од сите возрасти со дебели, тенки, кадрава или права коса. ; Единица брои тип : се Брои.Дали имате многу на косата и треба повеќе од неколку клипови за да ги имаат сите на место?Дали сте биле во потрага за еден клип кој ја држи вашата коса, бидејќи таа е дебела и секогаш се лизга надвор?Нашите Пеперутка коса клипови поставите секогаш не само да имаат добар стисок на косата, но, исто така, одговара со вашиот фустан.Зошто Да Изберат Нас?Силна флексибилност, трајни & не се лизга Коса клипови кои се доволно Големи за да се одржи француски шмек во вашата коса Бои се многу симпатична и додадете малку зачин на вашиот облека Погодна за жени и девојки од сите возрасти со дебели, тенки, кадрава или права коса, Што е Во Вашиот Пакет 4 x Средна коса клипови 1 x Мачка drawstring џеб 1 x Спирала на коса и вратоврска Детали : Бои : Светло Леопард печати, Темно Леопард печати, multicolor & White Совети : Поради разликата помеѓу светлината и на екранот, производот боја на сликата може да постои малку се разликува од вистинската боја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ