.

.

Снегот ги Покрие Ќебе Вештачки Снег се Тркалаат 30 Инчен x 7.8 Метри Дебел Мека Лажни Празник Зима Украси за Елка Здолниште Табела ДУО ER

Снегот ги Покрие Ќебе Вештачки Снег се Тркалаат 30 Инчен x 7.8 Метри Дебел Мека Лажни Празник Зима Украси за

DEN 804.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите Снег Покрие Ќебе е околу 30 инчи x 7.8 нозе (80 x 240 cm).Направени од високо-квалитетно домашно МИЛЕНИЧЕ, Божиќ снег ќебиња се innocuous, пламен-retardant, безбедно, мека, и не е лесно да се оштетат.На задебелена дизајн го прави нашето ќебе изгледа како снег.Тоа може да биде совршена позадина за вашиот Божиќ украси.Совршен за украсување вашата дневна соба, кујна, трпезарија, канцеларија, итн.Убав состанок вас!Повеќе квалитетни производи се во нашата store Click да се купи, нашата приказна започнува (^o^)/~Спецификации : Димензии : околу 30 инчи*7.8 нозе / 80*240 cm Color : White Material : висок квалитет на PETPacking Листа : 1 * Снег Blanket Note : 1. Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ