.

.

BBCICECREAM Капи машка Облека Прилагодлива Само за Посета возач на камион Безбол Капи

BBCICECREAM Капи машка Облека Прилагодлива Само за Посета возач на камион Безбол Капи

DEN 1560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.МАЖИТЕ ШАПКА : Оваа мажите Icecream шапка има врвен квалитет класичен една големина одговара на сите капи.Тоа е за сите видови на луѓе.УДОБНОСТА : Ние партнер со само повеќето реномирани производители да обезбедат капи дека се исклучително добро изграден и нудат одличен изглед и удобно се вклопуваат, тоа е проект од страна на САД уметник дизајнер.ВИСОК-КВАЛИТЕТ : со Високи перформанси flex одговара кул & сува технологија го комбинира со екстра-свитливи поли памук за помек, поудобно капа дека фитили влага, суши брзо и циркулира воздух за свежина.СОВРШЕН ИЗГЛЕД : Заврши на вашиот изглед со овој опремени Icecream шапка, кој има само посета возач на камион шема и ентериер бендот да се одржи на шапка удобно место.ПРИЛАГОДЛИВИ ОДГОВАРА : Една големина одговара на повеќето.Одговара главата обемот, прилагодливи затворање со пластични кадар, обезбедување да се прилагоди лесно, настрана од премногу силно или премногу лабава.Нејзината мазна облини и шест панели може да биде малку повеќе простувањето на вашата глава форма во споредба со другите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ICECREAM МАЖИТЕ Е САМО ПОСЕТА возач на камион HATSpecification : Материјал : Cotton Gender : Male Type : Cap Machine wash Closure Тип : Пластични Snap Made во China Features : се направени од памук material Dry-одговара технологијата ви помага да остане сува и comfortable This шапка изгледа даде неверојатен изглед на person It доаѓа со прилагодливи затворање, лесно да се wear Complete на вашиот изглед со оваа вградена капа, вашиот совршен гардероба-од суштинско значење accessory Perfect подарок за мажите за надворешна activity Package Вклучуваат : 1 x Men ' s Hat.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ