.

.

JF-XUAN Автофокус IMX290 HDMI Камера Simul Фокусна 3.5 X-90X Зум Trinocular Стерео Микроскоп 144 ПРЕДВОДЕНА за Индустриски Инспекција (Боја : Б 7X 45X)

JF-XUAN Автофокус IMX290 HDMI Камера Simul Фокусна 3.5 X-90X Зум Trinocular Стерео Микроскоп 144 ПРЕДВОДЕНА

DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Клучна Карактеристика : . 7 X-45 X зум зголемување на моќта со јасни и остри слики.Супер widefield високо-eyepoint оптика.Почитувани клиенти,постојат толку многу производи во оваа продавница,можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Почитувани клиенти,постојат толку многу производи во оваа продавница,можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас во времето.widefield на view4"(100mm)работни distance Sturdy сите-метален столб stand Powerful 144-LED прстен светлина со dimmer This стерео микроскоп има 144-LED прстен светлина која нуди супер widefield оптика и 7 X-45 X зум зголемување на моќта со кул светлина осветлување систем.Тоа е идеален инструмент за индустриски инспекција и/или биолошка лабораторија апликации.Овој микроскоп е совршен за gemologists,производство инженери,стоматолошка лабораторија, техничари,и секој во електронска и phlx индустрии.Клучна Карактеристика : одличен стерео инспекција микроскоп со интензитет-прилагодливи 144-LED прстен light7x-45x супер широк зум зголемување power Bright кул светлина 144-LED осветлување system High резолуција со голема рамност и контраст,давање остри и јасни images Binocular главата со 45 степен склони 360 степени swiveling око tubes Sharp стерео исправено слики со широко поле на view Crystal јасно оригинални вистинската боја микроскоп images Dual око цевки со прилагодливи diopters Large работи distance Sturdy сите-метал табела stand Accurate усогласување намалува замор на очите за подолги периоди на viewing Full оптичко стакло elements Precise земјата стакло lenses Full метал хром-обложено механички components Adjustable interpupillary distance Rubber око-чувари included Feature : 1080 P FULL HD 60 FPS голема брзина camera UI дизајн на менито,лесно да се контролира од страна на mouse Autofocus,кога набљудување Објекти на различни височини(MAX 10 CM),не е потребно прилагодување на леќа е Работа distance When да се прилагоди на леќа е Зголемување,не е потребно прилагодување на леќа е Работа distance When да се прилагоди на леќа е да Работи на далечина(MAX 10 CM),не е потребно прилагодување на леќа е Magni.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ