.

.

Надвор од Клетката Три-Shield Потпирачот Телефон Случај со Спојувалка за Каиш Holster Компатибилен со iPhone 13 Про Воена Одделение Капка Тестирани Солиден големо Влијание П

Надвор од Клетката Три-Shield Потпирачот Телефон Случај со Спојувалка за Каиш Holster Компатибилен со iPhone

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилен – Компатибилен со Apple i Phone 13 Про 6.1", Екран Заштитник НЕ е вклучена.ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ ШОК ДОКАЗ за ЗАШТИТА на СЕРТИФИЦИРАН - ги Исполнува МИЛИ-STD 810 G-516.6 Капка Тест Одобрени.Целосна Тело за Заштита на – Dual Layer Тешко Школка со Мека Внатрешна Силикони Core Дизајниран Да ги Апсорбира Шок И да се Намали Влијанието На Вашиот мобилен телефон Уред.Засилен Аглите За Да Го Заштитите Вашиот Уред Од Испакнатини, Капки И Големо Влијание Паѓа.Слим & Ергономски – Совршено Обликувани Тенок Фитинг Двоен Слој Случај Со Лесен Пристап До Сите Копчиња И Полнење Пристаништа.Beveled Аглите Заштита на Вашиот Екран и Камера.Патентирана Три Shield Не се Лизга Дизајн со Засилен Четири Агол Шок Апсорпција и Дисперзија Технологија. 360 Степени Вртливата Спојувалка за Каиш со Holster - Удобен Спојувалка за Каиш Holster Клипови на Вашиот Појас или Торба за на Рака и Може да Ротира 360 Степени. [Компатибилност] Само компатибилни со i Phone 13 Про 6.1 Инчи.Не ќе работат со други модели на телефони, ве молиме проверете со вашиот модел на телефон пред да ја купите. "Телефонот & Екран Заштитник НЕ се вклучени".Во потрага По Нерамен Целосна панцири Заштита За Вашиот Телефон?Проверете Нашата Три-Shield Телефон Случај Серија - Воена Одделение Заверена Шок Доказ за Заштита Исполнува МИЛИ-STD 810 G-516.6 Капка Тест Одобрени.Го поддржува и Безжично Полнење, Без Отстранување на Вашиот Case Patented Двојна Слоеви Дизајн - Тешко Поликарбонат Пластични Школка Со Флексибилни Сила TPU (Термопластични Полиуретан) Слој го Штити Телефонот Од Сериозни Капки, Инциденти, Нечистотија и Испакнатините.Карактеристики Изградена-во Флип Отворете и Затворете Метал Потпирач за Раце Бесплатно Гледање.Засилен Lanyard Јамка Агли За Безбедна Задржете.Телефон Holster со 360 степени Вртливата Појас Clip Package Вклучува : 1 количина Телефон Случај со Метални Потпирачот Компатибилен со i Phone 13 Pro1 количина Вртливата Спојувалка за Каиш Holster.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ