.

.

Аквамарин Сини Кристал Круша Sterling Silver Pendant

Аквамарин Сини Кристал Круша Sterling Silver Pendant

DEN 323.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа прекрасна рачно изработени Накит од Зора pendant е украсени со 7/8 инчи аквамарин сини кристал teardrop и обесени од .925 sterling silver кауција кој е подготвен да се носи на вашиот омилен ѓердан.Тоа е совршено, ако веќе имаат синџири и не треба да се купи повеќе.Прецизноста се намали аспекти создаде врнежи на светлината рефлексии и ќе додадете совршен искра да било облека.Ве молиме имајте во предвид дека еден синџир не е вклучена.Јас го продаде целиот ѓердан ако ви треба синџир вклучени точка B07 JVDLGFK.Јас понуди широк спектар на кристал обетки, ѓердани, приврзоци и накит сетови сите во фер цени да се направи совршен подароци.Нарачки брод од 1 работен ден.Видете подолу за точните спецификации.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ