.

.

Wii Nunchuck Контролор 2 Пакет Nunchuck Контролер Џојстик Gamepad Замена за Wii/Wii U Конзола за Видео Игри (2 Пакет Црвено)

Wii Nunchuck Контролор 2 Пакет Nunchuck Контролер Џојстик Gamepad Замена за Wii/Wii U Конзола за Видео Игри

DEN 1483.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилен со Wii Далечинскиот управувач и Движење Плус додаток, Играчите се слободни да ги одржи во било која рака е многу удобно.Nunchuk контролор карактеристики истиот предлог-уреди со покажувач на технологија от во Wii remote controller.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Поврзете го Nunchuck контролер на Wii Далечинскиот управувач и да се подготвени.Сте само што започна патување во најголем извонредно, загрева играчкото искуство што некогаш им се нудат.Се користи во врска со Wii Remote controller,contoured за совршено да се вклопи на играчот страна,Nunchuk оди екстра чекор за да се задоволат потребите на гејмерите.Трета страна Wii Remote Nunchuk контролор, не е оригинална контролер.Но, таа работи со феноменална Wii / Wii U Конзола за Видео игри.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ