.

.

Сина 20 x 1000' 80 Ga Продолжен Core Пластични Заврши 8 Ролни Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски Материјали се Движат Кутии Тело заврши Тешки Лента

Сина 20 x 1000' 80 Ga Продолжен Core Пластични Заврши 8 Ролни Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали

DEN 1272.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Секоја тек е опремен со проширена јадро на секој крај, како во мирување, се справува со кои помагаат во процесот на апликација Здрав лента за Пакување и материјали за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење.Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Рака заврши Пакување материјал се Движат заврши Крстарење додатоци Водат заврши тркалаат Мебел заврши Филмска ролна Лента за пакување.Канцеларија снабдување Палета заврши рашири филм Меѓународни патни essentials Лента тешки Пакување материјали за движење на домаќинството.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување резерви.Боја : Сина.Мерач Дебелина : 80 Колосек.Супериорен Оптоварување Држи Сила.Се справи со се Елиминира Потребата за Фармацевт.Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува. 8 Бои се Достапни за Производот Разлика.Пред-прилог 5" Продолжен core рачка на секоја страна на ролна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ