.

.

НОВ ПАКЕТ НА 10 ХРОМ 12 ИНЧЕН SLATWALL КУКИТЕ

НОВ ПАКЕТ НА 10 ХРОМ 12 ИНЧЕН SLATWALL КУКИТЕ

DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

НОВ ПАКЕТ НА 10 ХРОМ 12 ИНЧЕН SLATWALL КУКИ.slatwall панели. 12 ИНЧИ.Брод Од САД.НОВ ПАКЕТ НА 10 ХРОМ 12 ИНЧЕН SLATWALL КУКИ.Тие имаат 30 степен совет и работа со сите стандардни slatwall панели.Ние, исто така, има БЕЛА и ЦРНА куки достапни погледнете го нашиот други зачувување на објекти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ