.

.

Мапата на светот Туш Завеса Гроздобер старомодни Носталгични Тема Хемисфера Авантура Браун Дрво Штица Позадина Уметност Антички Дизајн Ретро Бања Декорација Пол?

Мапата на светот Туш Завеса Гроздобер старомодни Носталгични Тема Хемисфера Авантура Браун Дрво Штица Позадина

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис-Ова туш завеса е направен од високо-квалитет полиестер влакна, со мека и удобно се чувствуваат.Висока-притисок за печатење дизајн додава виталноста на вашата бања.Во исто време, туш завеса обезбедува совршена приватност и декоративни жалба, обезбедување на приватноста и декоративни чувство , Изгледа стилски и елегантен.Дизајн-завесата прстен може да се користи за брзо да се откажам туш завеса на пол.Тоа лесно може да се инсталира во било стандардна големина туш кабина,бања, и може да се користи со директно или криви туш прачки.Ако сакате да чистат или да се замени, тоа може да биде лесно отстранети.Целта-да се Користи во куќи, станови, апартмани, хотели, campers, спални, мотели, спортски клубови, спортски сали и други места, кои се користат за поделба на позадината или од други области, Тоа е голем дар за вашето семејство и пријатели.Одржување-Рака мие или машина за миење со ладна вода, висат да се исуши, железо на ниска температура, не го изложувајте на сонце, а не кајгана.Услуга-големината на туш завеса е 59 W x 70 H Инчен/150x180cm.Секој туш завеса вклучува кука додатоци, и бројот на куки за различни големини се различни.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме на 24 јас ќе се вратам на вас неколку часа.Опис на производот Погоден за стандардна големина тушеви или кади, може да се користи сам.Изработен од полиестер влакна материјал, ќе го задржи вашето завеси чиста и свежа подолго време, удобно и полн со текстура, машина перат.Се чисти со нежни ладна циркулација на вода, ве молиме не користете кајгана за перење, мала брзина, пеглање, сушење, high-definition дигитално печатење, јасна и светла боја, дизајн, ги красат вашата бања, направи вашата бања изгледа чиста и свежа, око-фаќање.Убаво дизајниран, се тргна на high-end атмосфера на вашата бања , ви Донесе добро искуство.Секој туш завеса содржи кука додатоци, и бројот на куките, со различни големини е различен, па лесно можете да ги инсталирате туш завеса.Забелешка - 1. Прирачник за мерење, големината може да има мала 1-2cm грешка. 2. Поради различни монитори, слики и вистинските бои може да биде малку поинаков. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ