.

.

Улиците На Стариот Медитерански Градови Цвет Вратата Windows Професионални Салон Кејп, Фризура Кејп Коса Стилист Фризура Gown Фризура Престилка Полиестер Фризура Shawl 55

Улиците На Стариот Медитерански Градови Цвет Вратата Windows Професионални Салон Кејп, Фризура Кејп Коса Стилист

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно Да Се Чисти И Суви Брзо, Совршен За Shampooing, Сечење И Обликување, Погоден За Салон Или Домашна Употреба.Тоа Вклучува Пораби Виси Прстен За Виси На Кејп Кога Не Е Во Употреба, И Прилагодливи Кука И Јамка Fastener За Различни Necks.Ова губење на кејп се дише,издржлив,отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и чисти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ