.

.

Единствен Носител на Планината за Велосипед или Моторцикл Handlebar Обезбедува Времето Отпорни и Безбедна се Прикаже на Остри AQUOS Кристално

Единствен Носител на Планината за Велосипед или Моторцикл Handlebar Обезбедува Времето Отпорни и Безбедна се

DEN 255.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Sharp AQUOS Кристал во било кој временски услови.Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштитете го вашиот Остар AQUOS Кристал од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.На времето-отпорни екран на поклопецот и водоотпорен патент заштитете го вашиот Остар AQUOS Кристал од harshest елементи.Планината вклучува 360 степени интегрирани заеднички лесно да се ротира помеѓу хоризонтален и во вертикален режими.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ