.

.

Автомобилот Магнетни Sunshade Покрие Автомобил Шофершајбната Снег Сонцето Сенка Автомобил Заштитник Автомобил Пред ветробранското стакло Стакло Покритие за SUV Автом

Автомобилот Магнетни Sunshade Покрие Автомобил Шофершајбната Снег Сонцето Сенка Автомобил Заштитник Автомобил

DEN 777.60

Количина на стоки
Достапно на барање

1,Квалитетен Материјал : снегот ги покрие е направен од 210 T еколошки материјал, и содржи анти-стареењето и анти-ултравиолетови фактори. 2,Заштитна да го Користите : Овој производ може да се користи за да се заштити автомобилската облоги од УВ и стареењето. 3,Повеќе Функции : Автомобил пред шофершајбната маска, зима antifreeze маска, магла капак и се покрие снег. 4,Практична за Употреба : Ова е магнетни со двојна употреба шофершајбната снег покритие за автомобил. 5,се Применуваат Модели : Оваа маска е погодна за SUV автомобили, автомобили, итн.Автомобилот Магнетни Sunshade Покрие Автомобил Шофершајбната Снег Сонцето Сенка Автомобил Заштитник Автомобил Пред ветробранското стакло Стакло Покритие за SUV Cars Bullet Точки : 1,Квалитетен Материјал : снегот ги покрие е направен од 210 T еколошки материјал, и содржи анти-стареењето и анти-ултравиолетови фактори.2,Заштитна да го Користите : Овој производ може да се користи за да се заштити автомобилската облоги од УВ и стареењето.3,Повеќе Функции : Автомобил пред шофершајбната маска, зима antifreeze маска, магла капак и се покрие снег.4,Практична за Употреба : Ова е магнетни со двојна употреба шофершајбната снег покритие за автомобил.5,се Применуваат Модели : Оваа маска е погодна за SUV автомобили, автомобили, итн.Спецификација : Име : Магнетни со Двојна употреба Автомобил Пред Шофершајбната Снег Cover Color : црна, сребрена (два изборни бои)Големина : (приближно) (два изборни големини)За 215*125cm / 84.65*49.21 inches About 245*145 см / 96.46*57.09 inches Material : снегот ги покрие е направен од 210 T еколошки материјал, и содржи анти-стареењето и анти-ултравиолетови фактори за заштита на автомобил на кожата од ултравиолетовите и стареењето.Функција : Автомобил пред шофершајбната маска, зима antifreeze маска, магла капак и снег cover Applicable модели : погоден за SUV автомобили, автомобили, итн.Пакување Листа : Пред Снег Капак * 1.

Деталните информации

Name:
 Magnetic Dual-use Car Front Windshield Snow Cover
Color:
 black, silver (two optional colors)
Size:
 (approximately) (two optional sizes)
About 215*125cm / 84.65*49.21 inches :
About 245*145 cm / 96.46*57.09 inches :
Material:
 The snow cover is made of 210T environmentally friendly material, and contains anti-aging and anti-ultraviolet factors to protect the car coating from ultraviolet and aging.
Function:
 Car front windshield cover, winter antifreeze cover, fog cover and snow cover
Applicable models:
 suitable for SUV cars, cars, etc.
Packing List:
Front Snow Cover * 1 :

Тие исто така купуваат со овој производ