.

.

FLWLDM Прашка Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Ранец Патување Пешачење Daypack, 13 Инчен Лаптоп Ранец, Светло Зелена

FLWLDM Прашка Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Ранец Патување Пешачење Daypack, 13 Инчен Лаптоп Ранец,

DEN 2364.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа торбичка е специјално дизајнирани за задржете работи што се користи често, може да се земе од тоа лесно кога ви треба.Четири начини на работа.7;компатибилен со Kindle Paperwhite 10 или други 6-13 инчен таблети.2 2019 2020,компатибилен со i Pad Про 11 2018 2020,компатибилен со i Pad Про 10.Овој патент џеб е за вашиот мал лични предмети, на пример, ќе телефон, копче на глувчето, молив, usb кабел или други предмети.Помали zippered еден за телефони, паричникот или outdoor/travel дребулии(Ups tp 7.Доаѓа со супер здрав рамо ремени, можете да ја размонтираат или соберат рамо ремени и го користат како прашка торба, ранец или чанта.Патент Затворање.По-Продажбата на Guarantee - Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени објекти ќе купи,ве молиме не двоумете се да контактирате со вашиот цел ID.Направен од тешки најлон материјал се обезбеди долгорочна услуга живот.Многу сметководствена метод за вашите опции.Висок Квалитет, Направени од издржлив и мека Оксфорд ткаенина, поставата со полиестер материјал со плови без патенти и на рака клип, ви овозможува лесен пристап до вашиот работи.Комунални - Флексибилни satchel рамо, рака може да се прилагоди лабава или тесни.9 2020,компатибилен со i Pad 10.Оваа торбичка е специјално дизајнирани за задржете работи што се користи често, може да се земе од тоа лесно кога ви треба.Изработени од лесен и трајни водоотпорен материјал заштита на вашиот предмети дури и во врнежлив ден, идеална повеќенаменски ранец за краткорочни патувања.Димензии - 13.5,компатибилен со i Pad 9.Доаѓа со супер здрав рамо ремени, можете да ја размонтираат или соберат рамо ремени и го користат како прашка торба, ранец или чанта.5 инчи (L x W x H).Доаѓа патент со надворешен џеб и торбичка за вашите лични додатоци.Овој патент џеб е за вашиот мал лични предмети, на пример, ќе телефон, копче на глувчето, молив, usb кабел или други предмети.Може да се користи како /лаптоп ранец/ гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / работа или бизнис торба, погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики.Идеален Подарок - идеален претставува за мажи жени како Денот на Вљубените Годишнината Роденден подароци.Ние ќе ви одговори и да ги решат вашиот проблем во рок од еден ден, па ве молиме да купите со доверба.Поголем zippered комората е компатибилен со i Pad Про 11 3 М1 5 G 2021,компатибилен со ipad Воздухот 4 10.Совршено одговара на вашето тело.6 инчи), Мулти-функционална површина, accessary оддел со функционална џебови за да се задржи на глувчето, книги, ливчиња и др.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ