.

.

Перење Кошница да го Пореметат со Рачки, Апстракт Стакло Разбиена Расклопна Перење Кошница Во 17, Водоотпорен Платно за Перење Забавува Лесна за Носење Складирање К

Перење Кошница да го Пореметат со Рачки, Апстракт Стакло Разбиена Расклопна Перење Кошница Во 17, Водоотпорен

DEN 732.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Еколошки-пријателски Надгради Ткаенини : Перење забавува направени од издржлив Оксфорд ткаенина, полесни од другите перење кошеви, покриени со ЈП водоотпорен слој за да се задржи зачувани објекти за да се исуши.Децата подарок кошеви, домашни канцеларии, занает соби или перење кошници може да додадете еден допир на боја за секоја соба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта!.Само извлечете ја чисти перење кошница, со рачка и тоа ќе остане во исправена позиција, нема потреба да го инсталирате.Плакарот складирање се идеален придружник за патување во машини за перење и фенови, како и дневни организаторите дома и за време на патувањето, правење на вашиот дом работа полесно и подобрување на вашата домашна средина.Во исто време, тоа е исто така функционална.Количка за Складирање : да Се ослободи од гломазна перење кошница од сега!Оваа расклопна перење кошница е специјално дизајниран за да ги задоволи вашите складирање потреби.Note Just ги исклучите нечистотија со влажна крпа или исплакнете нечистотија со ладна вода.Слободен стои складирање кошница има солидна страни и може да ја задржи својата форма, дури и кога е празна.Не се мијат во машина за перење, бидејќи ЈП слој може да биде оштетена.Надградена материјал не ќе привлече премногу нечистотија, лесно е да се чисти, и можете да го користите за миење корпа за долго време без да се грижите.Кажете збогум на неуредна!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ