.

.

SUWEILE EHGOU 20 Парчиња/Многу 14x12mm Нерѓосувачки Челик DIY француски Earring Куки Жица Settings База Карики Обетки Додатоци за Накит Одлуки 1228 (Боја : Нерѓосувачки Челик)

SUWEILE EHGOU 20 Парчиња/Многу 14x12mm Нерѓосувачки Челик DIY француски Earring Куки Жица Settings База Карики

DEN 468.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот вклучува : 20 Pcs(кеса)/Opp вреќа.Идеална за да се направи вашиот сопствен обетки.мала тежина, одличен материјал го прави тоа свитливи и поудобно да се носат.Можете да ги користите за да го направи вашиот личен накит одлуки, декорација одлуки, earring одлуки и други DIY рачно изработени занаетчиски проекти.Тие се исто така убави подароци за вашите пријатели, семејство и колеги.Потсетник : ова се мали додатоци, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.1. Материјал : Метал Нерѓосувачки Steel2. Пакет вклучувајќи : 20 Pcs(кеса)/Opp bag3. Производ големина : 14*12mm4. Боја : Златна Боја Челик Color5. Употреба : Накит Материјали за Правење рачно изработени DIY Earring Findings You може да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот, и ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.Ве молиме не го вратите производот по волја, ви благодариме!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ